poniedziałek, 15 lutego 2016

Witaj bloggerze

Może niektórzy kojarzą mój mini blog na Pingerze. Pinger był całkiem fajny i dość nie zobowiązujący, niestety ostatnio mam z nim coraz więcej problemów. Nie jestem w stanie dodawać nowych postów, wstawiać zdjęć luz nawet odpowiadać na komentarze.

Dla tego postanowiłam się w końcu przełamać i zacząć pisać na Bloggerze. Nie będę tu co prawda wklejała wszystkich moich poprzednich postów z Pingera, ale jeśli Pinger w końcu zacznie działać poprawnie to pewnie tu jak i na moim "mini" blogu będą pojawiały się te same treści.

Więc moją przygodę pora zacząć ^_^ !

Nazywam się Monika, chociaż w sieci przedstawiam się jako WalnutSprout albo Orzeszek ;) . Na blogu zamierzam opisywać głównie moje przeróżne zainteresowania i moje kolekcje. Mam 2 główne kolekcje czyli tamagotchi i lalki. Mamy też z chłopakiem wspólną kolekcję gier planszowych i konsolowych ale to już inna bajka ;)
Lalkami interesuję się od niedawna i skupiam się raczej na szyciu dla nich i lakowej fotografii, ale nie wykluczam powiększenia mojej mini kolekcji w przyszłości.

W kolejnym poście przedstawię moje lalki a potem zobaczymy ...

Pozdrawiam wszystkich którzy tu wpadli choćby przypadkiem :*2 komentarze:

  1. Fajnie, że jesteś na blogerze, bo niestety pinger to dla mnie czarna magia i mam problem by odczytać jakiekolwiek treści stamtąd. Co do publikowania tej samej treści w dwóch miejscach- odradzałabym.Wyszukiwarki ignorują takie duble, a czytelnicy, ktorzy wpadają np. Z googla, to zawsze czytelnicy;) ot taka mała rada z zakresu pozycjonowania bloga:) Fajnie, ze jesteś:)

    OdpowiedzUsuń