niedziela, 13 marca 2016

Drzewko na zamówienie i kolejna konewka

Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam kiedy Przemek z bloga My Doll world zainteresował się moimi miniaturkami. Nawet zamówił ode mnie drzewko bonsai w błękitnej doniczce. 

Od razu więc zabrałam się do pracy. 
Pomyślałam że do jasnej doniczki będzie pasowało drzewko o nieco jaśniejszym odcieniu kory i z jasnozielonymi listkami, a że chciałam spróbować czegoś nowego to posadziłam je na obrośniętych mchem kamieniach. Naprawdę mam nadzieję że drzewko przypadnie mu do gustu, a jeśli nie to chętnie zrobię kolejne a te przyozdobi mój (przyszły) lalkowy domek.


Tu zdjęcia do porównania mojego poprzedniego drzewka z zamówionym ^_^Przemek postanowił też odkupić od moich lalek czerwoną konewkę która pojawiła się w moim poprzednim poście :3 
Żeby moje dziewczyny nie protestowały musiałam im zrobić nową konewkę, niestety ich "nowa" konewka wygląda bardziej jak konewka z drugiej ręki. Jest nieco zniszczona i zardzewiała, ale ma duszę i pięknie prezentuje się na zdjęciach.


Myślę że niedługo zrobię kolejne koneweczki :) , ich robienie jest naprawdę przyjemne.


2 komentarze:

  1. Zarówno konewki świetne, jak i drzewka! Wszystko wygląda na dopracowane! bardzo, bardzo mi się podobają! Czekam na kolejne dzieła!

    OdpowiedzUsuń